^

לאתר החברה

ה- CODE להצלחה!

העידן הדיגיטלי מכתיב צרכים חדשים לעסקים. בסביבה עתירת מידע וידע, עסק רווחי דורש יותר ויותר כלי תוכנה ומערכות ניהול, אותם יש להטמיע, לשלב וליישם בעסק. בעזרת מערכות ניהול היום, יותר מתמיד, כל עסק או ארגון יכול לתרגם בקלות את הידע שצבר עד כה ליעילות רווחית וארגונית.


We can code for ANY & EVERY device.

מרכיבי וישומיי מערכות ניהול חייבים להיות שונים וייחודיים בכל עסק והינם פועל יוצא של סוג המוצר, התרבות הארגונית, נכסי הידע של החברה ועוד... לכן, תהליך ההתקשרות הסטנדרטי שלנו עם לקוחותינו מבוסס ראשית על הבנת צרכי העסק תוך ראיה ארגונית רחבה. אנחנו מביאים איתנו נסיון רב וכלים חדשניים של פיתוח והטמעה לעולם של מערכות חדשות וכן התממשקות מיועלת עם מערכות קיימות.מערכות לניהול פרוייקטים

ניהול משאבים, SOW, GANTT, תמחור ותקצוב. כל אלה ועוד פיצ'רים רבים בהתאמה מלאה לצרכי העסק שלך, עם ניהול הרשאות לפי צורך, התממשקות וטעינת קבצים ותקשורת פנים ארגונית. מערכות ניהול תזרים מזומנים קל ונוח לתכנן את העתיד עם ניווט ידידותי והתממשקות מלאה בזמן אמת לכל ההכנסות וההוצאות שלך. התוכנות שלנו מבצעות התאמת בנק אוטומטית, דוחות וגביה והפקת מסמכים, כל זאת ועוד.

מערכות לניהול ידע

הזנת נתונים, חיפוש, איתור ושיתוף בארגון שלך, עם אפלט/תוכנה ידידותית וזמינה מכל מקום, בכל זמן ועם אבטחת מידע מיטבית. מערכת מתוכנתת משורת הקוד הראשונה בהתאמה מלאה לצרכי העסק שלך, ביעילות מיטבית, עם הפונקציות הרצויות בלבד וללא המיותרות והמסבכות.

מערכות לניהול מאגרי לקוחות

פתרונות CRM איכותיים וממוקדים, לניהול קל ונוח של לידים, לקוחות פוטנציאליים וקיימים ומשלב אופציות מעקב שונות ודרך התקשרות שוטפת עם המאגר באמצעים אלקטרוניים ואישיים וכן ניהול תזרים וחיובים.

מערכות טכנולוגיה משלימה

אנו מייצרים תוכנות וקוד מותאמים גם עבור מדפסות תלת מימד, קופות, מוצרים טכנולוגיים שבאים עם תוכנות בנאליות שלא מספקות את כלל צרכי העסק שלכם. ביכולתינו להתחבר לכל סוג של טכנולוגיה ולאפשר לכם להפיק ממנה יותר משחשבתם שאפשר.

מערכות משולבות AI (בינה מלאכותית)

יותר ויותר מערכות, במגוון גדול של תחומים, מישמות פעולות תבוניות מלאכותיות בשני תחומים מרכזיים: למידת מכונה (Machine Learning) וחישה מלאכותית (זיהוי קול, זיהוי תווים אופטי, זיהוי תמונה, הבנת שפה, וזיהוי מרחבי). אנו משתפים פעולה עם מיטב המומחים בכל תחומי הבינה המלאכותית ושמחים להטמיע אותם במערכות המתאימות לשביעות רצון הלקוחות.

מערכות לניהול תזרים מזומנים

קל ונוח לתכנן את העתיד עם ניווט ידידותי ועדכון בזמן אמת לכל ההכנסות וההוצאות שלך. התוכנות שלנו מבצעות התאמת בנק אוטומטית, דוחות וגביה והפקת מסמכים, כל זאת ועוד.


קוד הוא הביזנס וגם הפלז'ר שלנו, עם פיתוח מערכות חכמות לניהול לקוחות ומידע, בכל שפות התכנות ובסנכרון מלא לכל הצרכים והמכשירים.
אם העסק שלך צריך פתרונות תכנות אנחנו כאן כדי להעניק מוצר מעולה ויחודי המותאם לצרכים שלך בלבד!

פיתוח ותכנות

UI & UX

Our Creative Suite

מנהיגי השבט


VP Pavel K     |     CEO Anastasia R     |     CCO Shy B
CONTACT US

support@design-anastasia.com
office@design-anastasia.com
shy@design-anastasia.com
masha@design-anastasia.com
anastasia@design-anastasia.com
NAVIGATION

Point by point custom programming
Anastasia is the best development choice
Various tailor made software & systems
Tool kit, design & coding languages
Location map and Boutique overview
DEVELOPMENT / DESIGN

App development
Website creation
E-commerce & Marketing
Gaming industry
Branding & Design
SOCIAL MEDIA

© Anastasia. All rights are reserved.
נבנה ע"י אנסטסיה | לראש הדף | בנקודות | למה איתנו | מערכות | כלים ושפות | מפה
☎ התקשרו עכשיו 0522443143